Al. Pokoju 1A
801 555 556 kontakt@lzakrzewski.pl
Ciekawe porady oraz najnowsze trendy w tematyce mebli biurowych.

Dlaczego organiczne przekąski są idealne do skupienia uwagi w pracy

Jeśli chcesz szybko zwiększyć swoją energię i koncentrację, możesz zrobić kilka rzeczy. Po pierwsze, można wypić trochę wody, po drugie, można wypróbować stoły o odpowiedniej wysokości, a po trzecie, można wybrać odpowiednie rodzaje przekąsek, które zwiększą wydajność pracy.

Może Ci się wydawać, że dobra dawka cukru lub kofeiny pomoże Ci przetrwać spadek koncentracji, ale w rzeczywistości przynosi to efekt odwrotny do zamierzonego i spowoduje tylko cukrowe wzloty i upadki. A to nie wpływa pozytywnie na koncentrację! Zamiast tego warto sięgnąć po organiczną przekąskę, siedząc w swoim fotelu biurowym.

Dlaczego organiczne? Po pierwsze, składniki organiczne są o wiele bardziej przyjazne dla środowiska, ponieważ nie zawierają żadnych dodatków, konserwantów, pestycydów, antybiotyków ani innych szkodliwych substancji, które znajdują się w wielu rodzajach żywności. Kolejnym plusem jest to, że żywność ekologiczna zawiera więcej wartości odżywczych, ponieważ jest świeższa i dosłownie taka, jak chciała tego natura.
Pomaga to poczuć się lepiej we własnej skórze, a w rezultacie zwiększa koncentrację. Bingo!

Zapoznaj się z tą infografiką, aby poznać kilka pomysłów na przekąski zwiększające koncentrację, ale pamiętaj, aby zawsze wybierać wersję organiczną, jeśli chcesz mieć superkoncentrację.

Źródło: https://visual.ly/community/infographic/food/discover-10-foods-give-you-energy-boost

Jak widać, te przekąski są łatwe do znalezienia, a przy tym pyszne. Skieruj się do mebli wypoczynkowych, aby szybko się rozerwać i zjeść przekąskę, a następnie wrócić do biurka z czystą głową i gotowością do zmierzenia się ze światem.

Która z ekologicznych przekąsek jest Twoją ulubioną?