Al. Pokoju 1A
801 555 556 kontakt@lzakrzewski.pl
Ciekawe porady oraz najnowsze trendy w tematyce mebli biurowych.

Jak zaprojektować biuro z recepcją

lady recepcyjne w biurze

Niewiele widzów jest w stanie zauważyć, że film „Diabeł ubiera się u Prady” to doskonały obraz, w którym pokazane jest jak tworzy się styl i jak ważne jest tworzenie takich wnętrz, które będą się wyjątkowo prezentować. Jednym z takich wyjątkowych miejsc jest tam biuro Mirandy Priestly, która prowadzi magazyn „Runway”. Zanim dostajemy się w do samego gabinetu redaktor naczelnej pojawiamy się w przygotowanej recepcji, która jest naprawdę wyjątkowym miejscem, w którym wszystkie elementy ze sobą doskonale współgrają.

Dodatkowo biurowe wyposażenie jest tam wykończone doskonałymi dodatkami oraz wsparte zostaje logami znanych marek. Gustowny gabinet Mirandy to tak naprawdę miejsce, o którym można długo dyskutować. Jednak można też powiedzieć o nim bardzo krótko: elegancja, klasa, szyk. Ten film może się więc stać nawet atrakcyjną podpowiedzią dla tych, którzy szukają rozwiązań, jakie mogą zastosować w zakresie projektowania własnego biura. Zazwyczaj pierwsze wrażenie będzie najważniejsze. Dlatego tak wielką rolę przywiązuje się np. do mebli biurowych i tych, które pokazywać się będą właśnie w recepcji. To właśnie recepcja jest jednym z najważniejszych miejsc w firmie, dlatego musi tworzyć dobre wrażenie. Jednym z najważniejszych elementów będzie tam biurowa lada recepcyjna, która ma pracownikom zapewnić komfort i wygodną obsługę klientów.

Łączyć warto oczywiście nowoczesne meble biurowe, które mają swoją wyjątkową stylistyką aranżować przestrzeń tak, że będzie się prezentować doskonale. Do ważnych elementów musimy zaliczyć także oświetlenie. Mamy wiele ciekawych, eleganckich rozwiązań, które mogą sprawić, że to właśnie światło stanie się elementem uzupełniającym całą stylizację. Dla pracowników ważnym elementem będą krzesła biurowe, na których spędzać będzie się wiele godzin. I dlatego warto obecnie postarać się o dobre krzesło, które będzie dopasowane do kręgosłupa i pozwoli nam na komfortową pracę.